Here are the current deals from Costco! This list has every single deal in the ad, but if you want to see the BEST Costco deals, look for items with a next to them.
Not sure how to use these lists? Read my FAQ section over here. Make sure you set up your FREE Favado account and download the app so you can take your grocery list with you on your phone when you head to the store!
Planning to shop somewhere else this week? Check out all of the matchups and weekly deals from your favorite stores here or search all of the available coupon matchups for specific products or brands.
Includes: 2T/3T 96 ct, 3T/4T 86 ct and 4T/5T 72 ct
Includes: Giant pk, Size 1
Includes: Sizes 2 – 6
Includes: Size 1-2, 136 ct
2.2 lb = $6.36/ lb unit price
12 ct = $0.92 unit price
20 ct = $0.85 unit price
18 ct = $0.78 unit price
12 ct = $1.22 unit price
Includes: Original and Citrus
24 pk = $0.45 unit price
24 ct = $1.37 unit priceIncludes: Regular and Sugar Free
12 pk = $1.15 unit price
2 pk = $2.50 unit price
2 pk = $2.25 unit price
Includes: original
2 pk = $3.70 unit price
2 pk = $3.75 unit price
2 pk 38 oz ea = $3.99 unit price
4 pk = $2.05 unit price
2 pk = $4.00 unit price
8 pk = $0.73 unit price
3 pk = $3.00 unit price
8 pk = $0.99 unit price
10 pk = $0.99 unit price
2 pk = $5.45 unit price
2 pk = $3.75 unit price
2 pk = $3.95 unit price
2 pk = $3.75 unit price
12 pk = $0.74 unit price
2 pk = $4.95 unit price
2 pk = $4.50 unit price
2 pk 38 oz bottles = $2.50 unit price
Includes: Chocolate Almond & Sea Salt
4 lb = $3.95/lb unit price
2 pk = $3.75 unit price
18 ct = $0.97 unit price
Includes: Roasted Garlic & Black Bean
Includes Sea Salt & Black Sesame and Sweet Chili
18 ct = $0.77 unit price
4 pk = $2.25 unit price
4 lb = $3.40/lb unit price
4 lb = $1.50/lb unit price
5 lb = $1.12/lb unit price
3.5 lb pkg = $5.43/lb unit priceCoastal Range, Organic, Frozen
5 lb = $1.12/lb unit price
3 pk = $4.63 unit price
5 lb = $1.32/lb unit price
17 pk = $0.71 unit price
8 pk = $1.38 unit price
4 lb = $1.95/ lb unit price
3 lb = $3.33/lb unit price
15 pk = $1.00 unit price
8 pk = $0.80 unit price
6 lb = $1.10/lb unit price
6 lb = $1.57/lb unit price
Includes: Free & Clear and/or Stainlifters
Includes: Select-A-Size only
4 pk = $3.00 unit price
6 pk = $1.50 unit price
4 pk = $3.23 unit price
12 pk = $1.24 unit price
10 pk = $1.77 unit price
2 pk = $5.00 unit price
4 pk 32 oz = $2.12 unit price
2 pk = $6.50 unit price
3 pk = $3.50 unit price
10 pk = $0.99 unit price
2 pk = $6.00 unit price
2 pk = $7.15 unit price
5 pk = $2.00 unit price
6 lbs = $3.17/lb unit price
4 lb pkg = $3.50/lb unit price
3 pk = $4.33 unit price
3 lb bag = $7.33/lb unit price
3 pk = $3.00 unit price
Includes: Overnight or Regular
6 pk = $1.83 unit price
2 pk = $7.50 unit price
5 pk = $2.80 unit price
4 pk = $3.25 unit price
16 pk = $1.00 unit price
3 pk = $4.33 unit priceIncludes: Winter Care and Moisturizing
4 pk = unit price $2.25
3 pk = $4.00 unit price
6 pk = $2.17 unit price
8 ct = $1.75 unit price
3 pk = $2.87 unit price
5 pk = $2.80 unit price
Includes: Regular and/or Super
3 pk = $4.67 unit price
Includes: American Beef and Lamb & Rice
Includes: Adult only
36 ct = $0.53 unit price
2 pk = $8.75 unit price
3 pk = $7.69 unit price
6 pk = $2.50 unit price
6 pk = $1.17 ea unit price
10 lb bag = $0.65/lb unit price
5 lb bag = $1.06/lb unit price
6 pk = $1.08 unit price
Sold in 4 lb pkg 96 slices = $2.95 unit price
5 pk = $1.58 unit price
Includes: Various flavors
Today only you can get the Traditional Cocoa Bear for just $15.00 at Build-a-Bear! This is a great gift to give a new mom or even someone who has lost an infant. And if you didn’t know, you can select to have your animal unstuffed and then take it to the store to get stuffed. That way your little one still gets the experience and you’re still saving money.
Also it’d be great to give a gift card to Build a Bear, Costco is offering 4 $25 Build-a-Bear workshop eGift Cards for only $69.99! You can get this egift card even if you’re not a Costco member. You should receive your email within a few hours after you complete your purchase.
Here are the current deals from Costco! This list has every single deal in the ad, but if you want to see the BEST Costco deals, look for items with a next to them.
Not sure how to use these lists? Read my FAQ section over here. Make sure you set up your FREE Favado account and download the app so you can take your grocery list with you on your phone when you head to the store!
Planning to shop somewhere else this week? Check out all of the matchups and weekly deals from your favorite stores here or search all of the available coupon matchups for specific products or brands.
Here are the current deals from Costco! This list has every single deal in the ad, but if you want to see the BEST Costco deals, look for items with a next to them.
Not sure how to use these lists? Read my FAQ section over here. Make sure you set up your FREE Favado account and download the app so you can take your grocery list with you on your phone when you head to the store!
Planning to shop somewhere else this week? Check out all of the matchups and weekly deals from your favorite stores here or search all of the available coupon matchups for specific products or brands.
Here are the current deals from Costco! This list has every single deal in the ad, but if you want to see the BEST Costco deals, look for items with a next to them.
Not sure how to use these lists? Read my FAQ section over here. Make sure you set up your FREE Favado account and download the app so you can take your grocery list with you on your phone when you head to the store!
Planning to shop somewhere else this week? Check out all of the matchups and weekly deals from your favorite stores here or search all of the available coupon matchups for specific products or brands.
Pacific Bold and/or Breakfast Blend
Includes: Extra Clear and Tan
Price per package
Here are this week’s matchups, coupons and weekly deals from Costco! This list has every single deal in the weekly ad, but if you want to see the BEST Costco deals, look for items with a next to them.
Not sure how to use these lists? Read my FAQ section over here. Make sure you set up your FREE Favado account and download the app so you can take your grocery list with you on your phone when you head to the store!
Planning to shop somewhere else this week? Check out all of the matchups and weekly deals from your favorite stores here or search all of the available coupon matchups for specific products or brands.
Includes: 2T/3T 96 ct, 3T/4T 86 ct and 4T/5T 72 ct
Includes: Giant pk, Size 1
Includes: Sizes 2 – 6
Includes: Size 1-2, 136 ct
2.2 lb = $6.36/ lb unit price
12 ct = $0.92 unit price
20 ct = $0.85 unit price
18 ct = $0.78 unit price
12 ct = $1.22 unit price
Includes: Original and Citrus
24 pk = $0.45 unit price
24 ct = $1.37 unit priceIncludes: Regular and Sugar Free
12 pk = $1.15 unit price
2 pk = $2.50 unit price
2 pk = $2.25 unit price
Includes: original
2 pk = $3.70 unit price
2 pk = $3.75 unit price
2 pk 38 oz ea = $3.99 unit price
4 pk = $2.05 unit price
2 pk = $4.00 unit price
8 pk = $0.73 unit price
3 pk = $3.00 unit price
8 pk = $0.99 unit price
10 pk = $0.99 unit price
2 pk = $5.45 unit price
2 pk = $3.75 unit price
2 pk = $3.95 unit price
2 pk = $3.75 unit price
12 pk = $0.74 unit price
2 pk = $4.95 unit price
2 pk = $4.50 unit price
2 pk 38 oz bottles = $2.50 unit price
Includes: Chocolate Almond & Sea Salt
4 lb = $3.95/lb unit price
2 pk = $3.75 unit price
18 ct = $0.97 unit price
Includes: Roasted Garlic & Black Bean
Includes Sea Salt & Black Sesame and Sweet Chili
18 ct = $0.77 unit price
4 pk = $2.25 unit price
4 lb = $1.50/lb unit price
5 lb = $1.32/lb unit price
5 lb = $1.12/lb unit price
4 lb = $3.40/lb unit price
3.5 lb pkg = $5.43/lb unit priceCoastal Range, Organic, Frozen
5 lb = $1.12/lb unit price
3 pk = $4.63 unit price
17 pk = $0.71 unit price
8 pk = $1.38 unit price
4 lb = $1.95/ lb unit price
3 lb = $3.33/lb unit price
15 pk = $1.00 unit price
8 pk = $0.80 unit price
6 lb = $1.10/lb unit price
6 lb = $1.57/lb unit price
Includes: Free & Clear and/or Stainlifters
Includes: Select-A-Size only
4 pk = $3.00 unit price
6 pk = $1.50 unit price
4 pk = $3.23 unit price
12 pk = $1.24 unit price
10 pk = $1.77 unit price
2 pk = $5.00 unit price
4 pk 32 oz = $2.12 unit price
2 pk = $6.50 unit price
3 pk = $3.50 unit price
10 pk = $0.99 unit price
2 pk = $6.00 unit price
2 pk = $7.15 unit price
5 pk = $2.00 unit price
6 lbs = $3.17/lb unit price
4 lb pkg = $3.50/lb unit price
3 pk = $4.33 unit price
3 lb bag = $7.33/lb unit price
3 pk = $3.00 unit price
Includes: Overnight or Regular
6 pk = $1.83 unit price
2 pk = $7.50 unit price
5 pk = $2.80 unit price
4 pk = $3.25 unit price
16 pk = $1.00 unit price
3 pk = $4.33 unit priceIncludes: Winter Care and Moisturizing
4 pk = unit price $2.25
3 pk = $4.00 unit price
6 pk = $2.17 unit price
8 ct = $1.75 unit price
3 pk = $2.87 unit price
5 pk = $2.80 unit price
Includes: Regular and/or Super
3 pk = $4.67 unit price
Includes: American Beef and Lamb & Rice
Includes: Adult only
36 ct = $0.53 unit price
2 pk = $8.75 unit price
3 pk = $7.69 unit price
6 pk = $2.50 unit price
6 pk = $1.17 ea unit price
5 lb bag = $1.06/lb unit price
10 lb bag = $0.65/lb unit price
6 pk = $1.08 unit price
Sold in 4 lb pkg 96 slices = $2.95 unit price
5 pk = $1.58 unit price
Includes: Various flavors
Planning to shop somewhere else this week? Check out all of the matchups and weekly deals from your favorite stores HERE, or search all of the available coupon matchups for specific products or brands.
Here are this week’s matchups, coupons and weekly deals from Costco! This list has every single deal in the weekly ad, but if you want to see the BEST Costco deals, look for items with a next to them.
Not sure how to use these lists? Read my FAQ section over here. Make sure you set up your FREE Favado account and download the app so you can take your grocery list with you on your phone when you head to the store!
Planning to shop somewhere else this week? Check out all of the matchups and weekly deals from your favorite stores here or search all of the available coupon matchups for specific products or brands.
Includes: 2T/3T, 124 ct; 3T/4T, 116 ct; 4T/5T, 102 ct
Includes: Size 3, 198 ct; Size 4, 180 ct; Size 5, 150 ct; Size 6, 120 ct
Includes: Size 1, 136 ct; Size 2, 174 ct
Includes: Mocha & Pumpkin Spice
Includes: Arrowhead, Deer Park, Ice Mountain, Ozarka, Poland Sping, Zephyrhills
14.99
Per Package
Includes: Men’s and Women’s
Includes: 6 day packets and 18 night packets.
Planning to shop somewhere else this week? Check out all of the matchups and weekly deals from your favorite stores HERE, or search all of the available coupon matchups for specific products or brands.
Here are this week’s matchups, coupons and weekly deals from Costco! This list has every single deal in the weekly ad, but if you want to see the BEST Costco deals, look for items with a next to them.
Not sure how to use these lists? Read my FAQ section over here. Make sure you set up your FREE Favado account and download the app so you can take your grocery list with you on your phone when you head to the store!
Planning to shop somewhere else this week? Check out all of the matchups and weekly deals from your favorite stores here or search all of the available coupon matchups for specific products or brands.
Includes: Size 3 – 6
Includes: Size 1 & 2
Includes: Regular and Diet
Choose From: Arrowhead, Deer Park, Ice Mountain, Ozarka, Poland Springs, Zephyrhills
Includes: Heavy Duty 21 ct and Non-Scratch 18 ct
Includes Chocolate &/Or Vanilla
Planning to shop somewhere else this week? Check out all of the matchups and weekly deals from your favorite stores HERE, or search all of the available coupon matchups for specific products or brands.
Here are this week’s matchups, coupons and weekly deals from Costco! This list has every single deal in the weekly ad, but if you want to see the BEST Costco deals, look for items with a next to them.
Not sure how to use these lists? Read my FAQ section over here. Make sure you set up your FREE Favado account and download the app so you can take your grocery list with you on your phone when you head to the store!
Planning to shop somewhere else this week? Check out all of the matchups and weekly deals from your favorite stores here or search all of the available coupon matchups for specific products or brands.
Includes: 2T/3T 96 ct, 3T/4T 86 ct and 4T/5T 72 ct
Includes: Giant pk, Size 1
Includes: Sizes 2 – 6
Includes: Size 1-2, 136 ct
2.2 lb = $6.36/ lb unit price
12 ct = $0.92 unit price
20 ct = $0.85 unit price
18 ct = $0.78 unit price
12 ct = $1.22 unit price
Includes: Original and Citrus
24 pk = $0.45 unit price
24 ct = $1.37 unit priceIncludes: Regular and Sugar Free
12 pk = $1.15 unit price
2 pk = $2.50 unit price
2 pk = $2.25 unit price
Includes: original
2 pk = $3.70 unit price
2 pk = $3.75 unit price
2 pk 38 oz ea = $3.99 unit price
4 pk = $2.05 unit price
2 pk = $4.00 unit price
8 pk = $0.73 unit price
3 pk = $3.00 unit price
8 pk = $0.99 unit price
10 pk = $0.99 unit price
2 pk = $5.45 unit price
2 pk = $3.75 unit price
2 pk = $3.95 unit price
2 pk = $3.75 unit price
12 pk = $0.74 unit price
2 pk = $4.95 unit price
2 pk = $4.50 unit price
2 pk 38 oz bottles = $2.50 unit price
Includes: Chocolate Almond & Sea Salt
4 lb = $3.95/lb unit price
2 pk = $3.75 unit price
18 ct = $0.97 unit price
Includes: Roasted Garlic & Black Bean
Includes Sea Salt & Black Sesame and Sweet Chili
18 ct = $0.77 unit price
4 pk = $2.25 unit price
4 lb = $1.50/lb unit price
5 lb = $1.12/lb unit price
4 lb = $1.95/ lb unit price
4 lb = $3.40/lb unit price
3.5 lb pkg = $5.43/lb unit priceCoastal Range, Organic, Frozen
5 lb = $1.12/lb unit price
3 pk = $4.63 unit price
5 lb = $1.32/lb unit price
17 pk = $0.71 unit price
8 pk = $1.38 unit price
3 lb = $3.33/lb unit price
15 pk = $1.00 unit price
8 pk = $0.80 unit price
6 lb = $1.10/lb unit price
6 lb = $1.57/lb unit price
Includes: Free & Clear and/or Stainlifters
Includes: Select-A-Size only
4 pk = $3.00 unit price
6 pk = $1.50 unit price
4 pk = $3.23 unit price
12 pk = $1.24 unit price
10 pk = $1.77 unit price
2 pk = $5.00 unit price
4 pk 32 oz = $2.12 unit price
2 pk = $6.50 unit price
3 pk = $3.50 unit price
10 pk = $0.99 unit price
2 pk = $6.00 unit price
2 pk = $7.15 unit price
5 pk = $2.00 unit price
4 lb pkg = $3.50/lb unit price
3 pk = $4.33 unit price
6 lbs = $3.17/lb unit price
3 lb bag = $7.33/lb unit price
3 pk = $3.00 unit price
Includes: Overnight or Regular
6 pk = $1.83 unit price
2 pk = $7.50 unit price
5 pk = $2.80 unit price
4 pk = $3.25 unit price
16 pk = $1.00 unit price
3 pk = $4.33 unit priceIncludes: Winter Care and Moisturizing
4 pk = unit price $2.25
3 pk = $4.00 unit price
6 pk = $2.17 unit price
8 ct = $1.75 unit price
3 pk = $2.87 unit price
5 pk = $2.80 unit price
Includes: Regular and/or Super
3 pk = $4.67 unit price
Includes: American Beef and Lamb & Rice
Includes: Adult only
36 ct = $0.53 unit price
2 pk = $8.75 unit price
3 pk = $7.69 unit price
6 pk = $2.50 unit price
6 pk = $1.17 ea unit price
5 lb bag = $1.06/lb unit price
10 lb bag = $0.65/lb unit price
6 pk = $1.08 unit price
Sold in 4 lb pkg 96 slices = $2.95 unit price
5 pk = $1.58 unit price
Includes: Various flavors
Planning to shop somewhere else this week? Check out all of the matchups and weekly deals from your favorite stores HERE, or search all of the available coupon matchups for specific products or brands.